Кухні хай-тек відео

Кухні у стилі хай-тек

Кухні хай-тек, або кухонні меблі у стилі хай-тек  мабуть, найяскравіші і найпомітніші у нашому каталозі. Ультрасучасні і популярні кухні в стилі хай-тек міцно увійшли в постійний асортимент кухонних меблів, які замовляють в компанії KitchenHouse.


Білі кухні хай-тек


Дизайн кухні хай-тек

Кухні в стилі хай-тек відрізняють чіткі, прості форми і глянцеві поверхні. Тобто ненав’язливий, досить простий за формою, дизайн в поєднанні з сучасними матеріалами і максимальною функціональністю, а значить і зручністю.

Інтер’єр кухні хай-тек витриманий в чітких лініях, нерідко контрасті і звичних пропорціях.

Сучасні кухні хай-тек це:

  • глянцеві фасади;
  • скло;
  • металеві та хромовані деталі;
  • відсутність складних і хитромудрих елементів оформлення;
  • максимальна ергономіка.

Особливою популярністю користується біла кухня хай-тек. Чистий колір і блиск металу сприяють створенню неповторної атмосфери і здатні візуально збільшити навіть саме невелике приміщення.

Купити кухню хай-тек не складно. Виберіть найбільш підходящу модель в інтернеті і прикладіть до листа фотографію кухні, що сподобалася. Ми узгодимо з вами всі деталі, розрахуємо вартість і виготовимо за індивідуальним проектом вашу нову кухню в стилі хай-тек.

Також ви можете викликати дизайнера-замірника в будинок чи квартиру, який на місці уточнить розміри і особливості приміщення і підготує для вас остаточний дизайн-проект.

 

Кухні хай-тек відео
Оновлено: 24 Червня, 2017
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *