Кухня в європейському стилі

Простір, лаконічність, ергономічність, багато світла – ось відчуття, що виникають при погляді на дизайн кухні, яку можна назвати “кухня в європейському стилі”. У такій кухні – відкрите планування, що створює відчуття простору, багато світла, для чого можуть бути використані дзеркала. Тобто всі дизайнерські рішення спрямовані на те, щоб створити світлий та широкий простір.

Кухня в європейському стилі,  можливі два варіанти :

➣  кухня-вітальня

➣  кухня-столова.


кухня в європейському стилі


Стіни, двері та меблі кухні повинні бути дуже світлими, або й білими. Підлога як світлого, так і контрастного кольорів, а матеріал – або керамічна плитка в зоні кухні, або стилізований під плитку ламінат для кухні-вітальні. Характерна риса підлоги – це високий плінтус, який стоїть на сторожі чистоти стіни внизу і полегшує прибирання.

Стеля гладка, пофарбована або натяжна. Якщо приміщення досить велике, то можливий варіант з дворівневою стелею з гіпсокартону. Такий варіант візуально розмежовує кухонну і столові зони. Цій же меті служить барна стійка в кухнях.

«Європейську» кухню відрізняє прекрасно продумана схема освітлення. Приміщення повинно бути світлим. Досягається це вбудованими точковими світильниками, встановленими по периметру стелі, або ж розсіяними по всій її поверхні. Додає світла і підсвічування шафок та поличок. А ось люстра або пара-трійка звисаючих світильників повинні знаходитися в зоні столової.

Оскільки кухня «по-європейськи» – простір відкритий, неминуче виникає питання меблів. Вони повинні бути легкими, компактними і дуже функціональними. Щоб мінімальний розмір меблів зміг вмістити максимальну кількість предметів. Для цього ставлять шафи максимальної висоти та проектують кутові меблі.

 


Меблі для кухні 2017                                             Маленькі кухні 


Викликати Замірника Безкоштовно : +38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98


Прекрасна технічна оснащеність – ще одна характеристика такої кухні

Все підпорядковано для максимальної зручності господині. Тут потрібна як велика побутова техніка – холодильник, морозильна камера, газова або електрична духовка, мікрохвильова плитка, сучасна духовка з безліччю функцій, посудомийка.  Також – пароварка, мультиварка, тостер, кавоварка, кавомолка, йогуртниця і все, що душа забажає з обширного асортименту кухонного обладнання.

Прикрасити європейську кухню можна постерами, фотографіями в легких рамках, декоративним посудом та різними аксесуарами. Кухня в європейському стилі на замовлення від компанії KitchenHouse – гарний вибір.


 

Кухня в європейському стилі
Оновлено: 27 Червня, 2017
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *