Меблі на замовлення у маленькі квартири

Більше – краще: так вважає кожен другий, вибираючи квартиру в новобудові. Але, з багатьох причин, не всім вдається дістати простору житлову площу, а приходиться купляти маленькі квартири. Компанія “KitchenHouse” займається продажем добре спроектованих меблів на замовлення для будь-яких приміщень. При цьому ми враховуємо, що потрібно навчитися правильно розпоряджатися наявним «вихідним матеріалом» – тобто стінами, кутами та стелями. Від усього цього залежить не тільки загальна домашня атмосфера, а також особистий комфорт у маленькій квартирі.

➣  Які принципи облаштування малогабаритного житла потрібно завчити на зубок?

➣  Які поради по зоровому розширенню квартири дають дизайнери?

➣  Як не захламити маленькі квартири, а використовувати весь їх «потенціал»?


меблі у маленькі квартири


Вчіться ігнорувати реальні цифри і підлаштовувати простір під свої потреби. Насправді ідей по візуальному розширенню квартири дуже багато. Швидше за все, про самі традиційні ви вже чули. Гра зі світлом і дюжина дзеркал – все це «розтягує» вузькі коридори і маленькі спальні. Крім класичних трюків, варто звернути увагу на ті, про яких говорять не так часто.

Оцініть, те що маєте. Наскільки високі стелі, скільки вікон. Все це в подальшому зіграє важливу партію в ремонтному концерті. Отже, якщо у вашій квартирі висота стелі приблизно така ж як і площа – вам дуже пощастило. Штучно «підняти» верх допоможуть натяжні конструкції. Що це дає? У приміщенні з високими стелями (навіть якщо вони оманливі) легше створити правильні пропорції, простіше розставити акценти, додатковий обсяг відкриває більше шляхів для творчого оформлення.

Важливий пункт – це колірні рішення. Вони можуть як «пригнічувати», так і вигідно підкреслювати особливості вашої квартири. Забудьте про модні темні відтінки, беж, білизна, пастельні кольори – це те, що Вам потрібно. Додатковим плюсом такого вибору є вплив на ваш настрій: спокійна гамма заспокоює нерви, налаштовує на продуктивні думки.

Маленькі квартири – якими меблями найкраще доповнювати образ?

Меблеві гібриди, за типом «картина-стіл», «крісло-книжкова полиця», «стілець-вішалка», «кухонний стіл-прасувальна дошка» виручають в такій ситуації. Такі меблі можна зробити на замовлення. Якщо місця катастрофічно не вистачає, зверніться до професіонала, який зможе спроектувати цілу кухню-конструктор, або шафу-трансформер. Намагайтеся ховати у нішах і за дверима техніку на кухні. Віддавайте перевагу пересувним атрибутам відпочинку: стільці, табурети, крісла на колесах виручать, коли будинок заповнять гості.

Не залишайте без діла кути: встановлюйте там полиці. На кухні, завдяки їм, можна обійтися без додаткових габаритних шафок. У коридорі вони замінять шафи для взуття, а в залі «поселять» книги. Звичайно ж, навіть найкомпактніші меблі здатні створити в кімнаті хаос. Тому, їх потрібно гармонійно та правильно розмістити. Нехай краще в кімнаті буде один великий диван, ніж три малих. Навколо головного акценту розставте кілька менш помітних: скляний столик, високу вазу, м’які подушки. І, бажано, залишати місце внизу стін вільним. Ідей для апгрейта власної квартири мільйони, які з них застосовувати, а які ігнорувати залежить від ваших уподобань і самого приміщення.

 


Як замовити меблі                             Маленькі кухні


Чого саме ви хочете досягти?

Унікальності і домашнього затишку додадуть правильні кольору і декорування. Якщо ви шукайте стовідсотковий комфорт, змініть своє ставлення до меблів і принципів їх розстановки. Для того, щоб знайти будинок «як з картинки» необов’язково залучати архітектора або дизайнера. Вивчіть ази пропорційного і гармонійного використання ресурсів, і тоді своїми руками зможете створити ідеальне житло, особливо якщо мова йде про маленькі квартири.


 

Меблі на замовлення у маленькі квартири
Оновлено: 27 Червня, 2017
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *