Меблі для кухні, особливості вибору

Сучасні меблі для кухні – це симбіоз лаконічності, практичності, ергономічності та естетики. В якому б дизайні не було виконані меблі для сучасної кухні, вони повинні бути функціональними, максимально зручними у використанні і простими у догляді. Сучасні механізми, новітні розробки у сфері кухонної меблевої фурнітури дозволяють створювати зручні системи зберігання навіть у важкодоступних місцях, раціонально використовуючи кожен сантиметр кухонного простору.

Сучасні меблі для кухні на замовлення

Використання готових меблевих рішень для кухонних просторів істотно поступається в популярності виготовленню меблів для кухні на індувідуальне замовлення. Пов’язано це і з особливостями планування квартир, і з недоліком квадратних метрів.  А також з бажанням замовників отримати меблеве рішення, яке буде повністю задовольняти їх потреби в зберіганні, інтеграції побутової техніки та розподілі кухонних зон.

Меблі-для-кухні-фото-1

Фасади для кухні

Мода на абсолютно гладкі фасади для кухні трохи стихла, все більша кількість світових брендів з виробництва меблів для кухні воліють використовувати фурнітуру. Але для багатьох дизайнерів гладкі фасади без ручок як і раніше є символом сучасності. Так що нам залишається тільки сподіватися на власну інтуїцію і смакові переваги, вибираючи оптимальний варіант виконання фасадів для своєї кухні.

Ще однією тенденцією сьогодення є використання відкритих полиць для зберігання в якості альтернативи верхньому ярусі кухонних шаф. У невеликих приміщеннях такий підхід дозволить не допустити створення ефекту «шкатулки». Коли маленька кімната, цілком заповнена системами зберігання, візуально тисне своїм обсягом на людей, що знаходяться в ній. У великих кухонних просторах найчастіше використовується комбінування навісних шаф і відкритих полиць – цікавий дизайн і практична складова підкуповують багатьох домовласників та дизайнерів.

Меблі-для-кухні-фото-2

Обідня зона кухні

Якщо говорити про вибір меблів для організації обідньої зони, то універсального варіанту, якого можна було б назвати мейнстримом, немає. Меблювання для цього сегмента вибирається виходячи з можливостей приміщення, кількості членів сім’ї та особливостей стилю життя.

Якщо в кухонному просторі досить місця для організації обідньої зони, фахівці рекомендують використовувати круглі або овальні столи. Така форма дозволяє додати кількість посадкових місць в разі необхідності. Крім того, не перешкоджає безпеці для житла, в якому є маленькі діти, виглядає привабливо і по-домашньому затишно. Прямокутні і квадратні столи також користуються не меншою популярністю.

Якщо у вашій родині не більше трьох осіб і масові гуляння – не ваш коник, то невеликої обідньої зони, організованої на продовженій стільниці кухонного острова або півострова, буде достатньо. Така обідня зона відрізняється компактністю і може бути виконана досить оригінально. За допомогою незвичайних барних стільців або табуретів можна внести в інтер’єр кухні оригінальність і креатив.

Отже, чим же ми завойовуємо вашу увагу?

✓ Замовлення кухні своєї мрії не виходячи з дому

✓ Виїзд майстра-замірника по місту Івано-Франківську безкоштовно

✓ Безкоштовне проектування інтер’єру та складання кошторису

✓ Ніякої передоплати за виконані роботи, виключно за матеріали та фурнітуру

✓ Повна вартість кухні оплачується після доставки та встановлення меблів у вас в квартирі чи будинку.

✓ Безкоштовна доставка по місту Івано-Франківську.

Ви все ще в роздумах? Тоді продовжуємо:

✓ Швидке виконання замовлення від 2 до 4 тижнів

✓ Величезний вибір варіантів меблів для кухні з фасадами різних матеріалів на будь-який смак

✓ Найдоступніша ціна меблів для кухні в Івано-Франківську

✓ Проведення всіх видів робіт по введенню в експлуатацію кухні

✓ Гарантійне сервісне обслуговування протягом року

✓ Продаж меблів для кухні на замовлення здійснюється в місті Івано-Франківську та області.

Викликати Дизайнера Замірника Безкоштовно:

+38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98

Вибрати та спроектувати сучасні та практичні меблі для кухні Вам допоможуть досвідчені та креативні дизайнери нашої компанії. Телефонуйте та замовляйте меблі для кухні просто зараз ! Меблі для кухні на замовлення, що виготовляються за індивідуальними проектами проводиться в чіткій відповідності зі знятими розмірами в точно обумовлені терміни. Наша компанія співпрацює з кращими постачальниками меблевої фурнітури і комплектуючих, що дозволяє виготовляти виключно високоякісні кухні.

Меблі для кухні, особливості вибору
Оновлено: 14 Червня, 2019
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *