Обираємо плиту ДСП – плита Egger (Австрія)

Плита Egger і якість – поняття нерозривні. Австрійська компанія була заснована в 1961 році, і з того часу з’явилися ще 15 дочірніх підприємств в шести країнах Європи. І всі вони виробляють висококласну продукцію. ДСП Egger професіонали легко можуть відрізнити від інших оздоблювальних матеріалів. Крім того, ДСП відповідають санітарним і екологічним нормам – це залізне правило, оскільки в Європі відповідально ​​ставляться до всього, що має відношення як до здоров’я, так і до навколишнього середовища.

Egger ДСП на 90% складаються з деревини хвойних порід, на виробництві не використовується хлор. При цьому плити міцні, стійкі до механічних впливів і хімічних речовин. Виготовляючи меблі з таких плит, меблеві майстри можуть сміливо заявляти про довговічність своїх виробів. Обгрунтованість цих гарантій доведена багаторічною практикою.

Плита Egger – найкраще з дерева

Принципу “Краще з дерева” засновник компанії Фрітц Еггер дотримувався неухильно, того ж вимагав від своїх співробітників. У підсумку він заслужив довіру клієнтів і повагу конкурентів. Але не тільки на якість роблять ставку австрійці. Важливе місце у виробництві займає творчість. На старті компанії її фахівці представили авторську розробку художнього декорування, яка в підсумку була високо оцінена дизайнерами інтер’єру.

Сьогодні компанія як і раніше відмінно справляється з художньої частиною, постійно поповнюючи кольору і фактури плит. Глянцева ДСП Еггер, наприклад, викликала жваві відгуки у творців меблів з першого дня появи на ринку. ДСП з глянцевою поверхнею відмінно підходить для обробки деталей корпусу меблів, фасадних елементів, для оформлення торгових приміщень і виставкових залів, а також для виготовлення перегородок.

Плити розрізняються по кольорам і текстурі, а також таким параметрам, як товщина і  вага.  Товщина плит – 10, 16, 18 і 25 мм, в залежності від неї змінюється вага плит.

Чому ми обираємо плити Egger і рекомендуємо їх вам?

Краса і довговічність – причини, за якими наша компанія співпрацює з австрійською торговою маркою. Саме том ми пропонуємо ДСП Egger клієнтам, та розповідаємо про неї на сайті. ДСП Egger в Україні користується попитом, оскільки поєднує в собі якість і різноманітність асортименту. Купуючи ДСП Еггер, ви не прогадаєте. Ці плити виготовлені виробником, якому варто довіряти.

Плита Egger вибрати фото

Обираємо плиту ДСП – плита Egger (Австрія)
Оновлено: 2 Вересня, 2017
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *