Обираємо плиту для меблів – ДСП Kronospan

Kronospan – одна з найбільших в світі деревообробних компаній. Вона виросла з невеликої сімейної лісопилки, створеної в 1897 році в австрійському місті Лунгёц. Сьогодні по всій Європі виробляються меблі з ДСП Kronospan, виготовлених за традиційною австрійською технологією, оскільки підприємства Kronospan розташовані в 24 європейських країнах, в тому числі і в Україні.

ДСП «Кроноспан» міцні, стійкі до подряпин, хімічного і термічному впливу та вологостійкі. Колір плит не тьмяніє з часом. Крім того, Kronospan відноситься до тих компаній, які не просто дотримуються, а формують сучасні норми безпечного, нешкідливого для навколишнього середовища виробництва.

ДСП Kronospan – чистий, екологічний продукт

Стиль Kronospan пропонує не тільки безпеку і міцність. Компанія постійно оновлює декор плит. Вони представлені в різних кольорах і текстурах. Оскільки не втрачають актуальності плити натуральних, деревних декорів, була створена спеціальна серія ДСП Contempo. Вона складається з декорів, які точно повторюють малюнок натуральної деревини різних сортів. Для тих, кому ближче сміливі інтер’єрні рішення, є серія ДСП Mirror Gloss – глянцеві плити з ідеально гладкою, дзеркальною поверхнею, в якій можна побачити власне відображення. У серію Express увійшли уніколор: спокійні кольори (білий, лавандовий, бежевий) і насичені (чорний, помаранчевий, фіалковий). Уніколор меблеві майстри часто використовують у поєднанні з деревними і фантазійними (візерунчастими) декорами.

Практичність

Ви можете замовити меблі з плити ДСП Kronospan в Івано-Франківську  в  нашій компанії. Завдяки багатому асортименту декорів супутню меблеву фурнітуру – кромку, ручки, гачки – до ДСП “Кроноспан” підібрати дуже просто. Наші фахівці  із задоволенням допоможуть вам зробити вибір, надавши об’єктивну інформацію про якісні характеристики продукції. З ДСП Kronospan легко працювати на всіх етапах виробництва, меблі з цих плит служать довго. Ціни на плити ДСП Kronospan в Україні також досить зважені.

Kronospan каталог

 

Обираємо плиту для меблів – ДСП Kronospan
Оновлено: 2 Вересня, 2017
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *