Дизайн-проект та замовлення онлайн

Ми продовжуємо працювати для Вас!

Весь процес купівлі меблів, від створення проекту до укладення договору, тепер може відбуваєтися дистанційно, але при Вашій безпосередній участі!

Як створюється дизайн-проект онлайн?

Ви залишаєте заявку. Наш дизайнер приступає до втілення Вашої мрії в реальність та надсилає Вам посилання, по якому в режимі реального часу на будь-якому пристрої Ви можете бачити всі деталі свого проекту, вносити в нього правки. Обговорення проекту відбувається за допомогою відеоконференції.

Відеоподорож по салону - нові можливості онлайн-шопінгу

Ви можете зробити відеоподорож по салону, яка дозволить розглянути зразки і матеріали, а також обговорити проект з дизайнерами. Все, що потрібно зробити, - це залишити заявку, після чого з Вами зв'яжуться наші менеджери.

Тепер Ви не пропустіть саме важливе!

Заміри

Для того щоб меблі ідеально підійшла для Вашого будинку, важливо зробити правильний заміри приміщення. У деяких випадках Ви можете впоратися з цим самостійно, слідуючи простим інструкціям, отриманих у дизайнера. Якщо у Вас виникають труднощі, наш дизайнер приїде до Вас. Можете не турбуватися про своє здоров'я.

Перед приїздом всі дизайнери та монтажники проходять перевірку стану здоров'я. Звичайно ж, при собі у них є маски, рукавички та антисептик.

Вибір матеріалів

Якщо в процесі роботи над проектом у Вас виникнуть сумніви щодо обраних матеріалів, або Вам захочеться подивитися на вибрані декори наживо, ми також зможемо доставити зразки Вам додому. Як вже зазначалося вище - це безпечно!

Оплата

Провести передоплату і здійснити повну оплату замовлення Ви також можете онлайн. Крім того, ми домовилися з банками-партнерами про надання нашим клієнтам безпроцентного розтермінування оплати за меблі. Ніяких прихованих комісій та переплат. Платіть так, як Вам буде це зручно. Співробітники компанії Кухні.IF продовжують працювати на благо вашого будинку. Наші дизайнери завжди на зв'язку зі своїми клієнтами. Також, Ви можете задавати питання на нашій сторінці в Facebook чи в Instagram, по телефону, за допомогою Viber або написати нам на пошту.

Дизайн-проект та замовлення онлайн
Оновлено: 2 Жовтня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *