Шафи-купе кутові

Ще донедавна придбати шафи купе кутові було не просто, оскільки цей тип меблів вважався на стільки рідкісним, що потрібно було витратити немало часу для того, щоб знайти підходящу модель. Проте сьогодні є можливість замовити кутову шафу купе у компанії KitchenHouse. Замовившу, саме ту модель, яка зможе стати багатофункціональною частиною інтер’єру у Вашому домі, сховавши раніше непримітний кут.  

Кутова шафа-купе фото Кухні.IF 3

Шафи купе кутові – переваги

Шафи купе кутові – ідеальний варіант обіграти і використати потрібний кут Вашого дому. У цього типу меблів великий функціонал та багато переваг у порівняні зі звичайними шафами купе. 

Кутова шафа-купе фото Кухні.IF 4

Давайте розглянемо основні: 

✓  Компактність. (Кутова шафа забирає небагато місця, задіючи площу кута будинку чи квартири, яка раніше, навряд чи, ефективно використовувалася). 

✓  Естетичність. (Ви можете прикрасити інтер’єр кімнати за допомогою шафи купе). 

✓  Ергономічність. (Ви економите життєво необхідне місце вздовж стін, натомість максимально використовуєте будь-який з кутів Вашого дому чи кімнати). 

✓  Зручність. (Багато щасливих власників будуть вражені, на скільки вмістимі ці шафи). 

Якщо у Вас вже підібраний та втілений у життя дизайн інтер’єру Вашої кімнати, не сумуйте. Кутова шафа купе не забере значну площу від житлової площі. Натомість, гармонійно доповнить інтер’єр. Достатня кількість полиць та вішаків також прийде на допомогу. Ви зможете помістити в шафу купе усі речі, які зараз переповнюють Ваш дім.  Крім того, не рідко трапляється, що після ремонту чи потопів від сусідів зверху чи на даху, який постійно протікає, залишаються нерівності або розводи в кутках квартири чи дому. Тепер немає потреби витрачати величезні кошти на ремонт. Адже такий тип шафи купе дозволить чудово приховати усі дефекти. 

Кутова шафа-купе фото Кухні.IF 5

Шафи купе кутові – де замовити

У випадку, якщо житлова площа у Вас не велика, і фізично розширити її немає можливості, рекомендуємо використати дзеркальні двері, які візуально розширять простір, крім того додавши комфорту та затишку Вашій кімнаті або дому. 

Шафи купе кутові ми пропонуємо замовити у нашій компанії, де Ви також зможете виготовити широкий асортимент інших меблів на замовлення, які створюються за індивідуальним проектом саме для Вас! Телефонуйте зараз, і ми відповімо на всі запитання, які Вас цікавлять.

Шафи-купе кутові
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *