Шафи-купе всередині

Як облаштувати ваше житло найефективніше, користуючись кожним квадратним сантиметром площі. Відповідно до сучасних дизайнерських тенденцій інтер’єрні рішення пропонують нам залишати чимало місця для особистого простору. І тут виникає суттєва проблема – масивні меблі для зберігання, зокрема – шафи. Проте, і такі складнощі можна вирішити з легкістю. Тепер не треба ховати важкі конструкції за шторами, щораз ніяковіти, коли хтось із гостей робить зауваження, мовляв, у домі немає де приткнути ногу.

Шафи купе – чудове рішення для збільшення простору

Вихід є!

Шафи-купе на замовлення різних категорій та видів для усіх смаків і вподобань. Разом з замовленням таких меблів ви не тільки зекономите простір, але й матимете місця зберігання усіх ваших громіздких речей. Водночас отримаєте ще й чудове зовнішнє оформлення, яке пасуватиме під будь-який інтер’єр. Що ж забезпечує комфортне зберігання речей та економію вільного простору кімнати?

Правильне наповнення шафи-купе всередині

Меблевий виріб має систему розсувних дверей, яка забезпечує плавність та м’ягкість ходу і також тривалість терміну експлуатації. Система включає дверну раму (це такий алюмінієвий профіль, що обрамляє дверне полотно, надає йому жорсткості), низку механізмів, що забезпечують рух основних елементів конструкції – треки, рейки, ролики, демпфера, упори тощо.

Шафи-купе всередині складаються з полиць, завдяки чому внутрішній об’єм меблів зонується на ніші. Речі на полицях повинні добре проглядатися  для того щоб було комфортно діставати їх з полиць. Щодо висувних ящиків та шухляд, то ви можете розміщувати їх на власний розсуд: або заповнити ними повністю простір, що значно спростить доступ до них, або зменшити їхню кількість (для тих господарів, які надають перевагу вішакам і постійно випрасуваному одягу).

Шухляди і полиці необхідно робити різними за висотою: для зимових речей – місткі та, відповідно, ширші, для спідньої білизни чи біжутерії – неглибокі. Для того, аби дістатись до верхніх полиць, є чудове і комфортне рішення – сітки, які також входять до звичайного комплекту шаф. Вони добре вентилюються і значно спрощують доступ до одягу. Якщо на верхньому ярусі ви захочете розмістити основний, як правило, громіздкий гардероб, у нагоді стануть так звані «пантографи» (вішаки для одягу з довгими ручками які можна опустити  до низу). Тепер вам не треба ставати на стілець і дотягуватися до речей, достатньо буде потягнути за штангу пантографа і вони опустяться самі.

Звичайно, є ще кільканадцять варіантів, як мобільно та зручно оформити шафи-купе всередині, проте це збільшує іхню вартість. Так ви можете подбати не тільки про одяг, але й про місце для праски, порохотяга та інших побутових електроприладів.

Про правила планування шафи-купе та гардеробної кімнати, стандарти розташування та розміри секцій, полиць, шухляд та інших елементів,  можна прочитати в матеріалі Плануємо гардеробну кімнату.

Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-3 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-4 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-5 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-6 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-7 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-8 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-10 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-11 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-14 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-15 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-16 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-18 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-19 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-20 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-21 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-24 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-25 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-26 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-27 Шафи-купе-всередині-фото-кухні.IF-28

Шафи-купе на замовлення в Івано-Франківську

Замовлення шафи-купе у нас – це гарантія оригінального, зручного та вигідного за ціною вибору для вашої оселі! Наша компанія дасть змогу втілити у життя усі найсміливіші ваші ідеї та побажання щодо дизайну шафи-купе. Що дозволить її зручно розташувати у вашому будинку чи квартирі, естетично декорувати дверне полотно та оформлення загального вигляду конструкції шафи. За детальнішою інформацією просимо звертатися за телефонами:  +38 050 602-64-53,+38 068 877-60-98. Ми з задоволенням дамо відповідь на усі ваші запитання!

Шафи-купе всередині
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *