Знижка на акриловий камінь GRANDEX TriStone 20%

Акриловий камінь GRANDEX TriStone, виробництва Південна Корея – один з найпривабливіших оздоблювальних матеріалів сучасності для кухонь, ванн та інших приміщень та інтер’єру .

Бренд №1 GRANDEX TriStone – найбільш продаваний бренд акрилового каменю в Україні! Більше 50% виробів зі штучного каменю в нашій країні зроблені саме з GRANDEX TriStone.

знижка на акриловий камінь Grandex TriStone фото 1

Популярність цього матеріалу пояснюється його високими споживчими властивостями та якістю світового рівня. Виготовлення акрилового каменю GRANDEX TriStone здійснюється на обладнанні останнього покоління на південнокорейському заводі Lion Chemtech. Це спеціалізоване підприємство працює за інноваційними технологіями і має сучасне оснащення останнього покоління.

знижка на акриловий камінь Grandex TriStone фото 2

Виробники каменю GRANDEX TriStone абсолютно впевнені в якості свого продукту і надають 15-річну гарантію на кожен сантиметр поверхні!

знижка на акриловий камінь Grandex TriStone фото 4

Компанія Кухні.IF, яка є сертифікованим обробником акрилового каменю GRANDEX TriStone в м. Івано-Франківську, пропонує в період з 1 серпня по 30 вересня 2020 року вироби з акрилового каменю GRANDEX TriStone зі знижкою 20%.

знижка на акриловий камінь Grandex TriStone фото 3

Ви можете оглянути зразки акрилового каменю у нас в офісі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 100 оф. 8 (305), або обговорити усі деталі майбутнього проекту з нашими дизайнерами on-line.

Все, що потрібно зробити – це залишити заявку, після чого з Вами зв’яжуться наші менеджери та обговорять усі деталі!

?+38 (050) 602-64-53,
?+38 (068) 877-60-98 (viber)

Знижка на акриловий камінь GRANDEX TriStone 20%
Оновлено: 23 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *