Як вибрати двері до шафи купе

Вибрати двері до шафи купе надзвичайно складно. Якщо з внутрішнім наповненням шафи купе велика частина замовників визначається дуже швидко, будь то найпопулярніші шафи купе в прихожу або для іншого приміщення, то з вибором дверей до шафи купе у всіх виникає багато запитань. Адже, по-перше, з усієї суми вартості шафи купе двері складають мінімум половину вартості, а то й більше. По-друге, саме двері до шафи купе створюють той самий неповторний дизайн і оформлення шафи.

Двері для шафи-купе бувають з одинарною вставкою і комбіновані. Двері з одинарною вставкою простіші у виготовленні і обходяться дешевше. Комбіновані двері розділені на кілька частин. Вставки можуть бути однорідними або кожна з різного матеріалу, що ділять двері-купе на частини. Варіантів дуже багато, все залежить від фантазії, потреб і фінансових можливостей.

Важливо пам'ятати:

Ширина дверей до шафи купе не повинна перевищувати 0,9 метра. 

Чому? - Спробуйте порухати двері великих розмірів … Її габарити та вага приведуть до того, що фурнітура досить швидко вийде з ладу. 

Основними матеріалами для виготовлення наповнення дверей до шафи купе є:

ДСП - Виготовляється шляхом пресування деревних частинок змішаних з органічними сполучними в умовах високого тиску і температури. В Україні в основному використовується ДСП виробництва SwissPan (Україна), EGGER (Австрія), які відповідають екологічним нормам Е1. Самий універсальний і популярний матеріал. Саме з нього робиться сама шафа-купе і всі полиці в ній. Наповнення дверей з ДСП є  бюджетним варіантом і підходять для будь-якого типу приміщення. Для додання неповторності ми пропонуємо комбінування декількох кольорів ДСП в одній дверці, створюючи таким чином геометричні фігури та лінії.

Дзеркало - Також часто використовується наповнення для дверей. Дуже добре підходить як для шаф купе в маленькому приміщенні, так і для шафи купе в передпокої. Цей штрих візуально збільшить невеликий простір. А ось ставити дзеркальні двері у шафи купе, які розміщені навпроти ліжка в спальні, не рекомендується.

Дзеркало з малюнком - Малюнок може бути зроблено фарбами або піскоструєм. При використанні фарб малюнок може бути кольоровим, а виконаний піскоструєм, має матовий колір. Основна його перевага та, що він не змінюється з часом.

Скло - Такий декор дверей шафи купе найчастіше використовується в вітальні, передпокої. Сучасні методи обробки дозволяють нанести на нього різні візерунки, малюнки або просто затонувати його.

Лакомат - Матове прозоре скло, покрите спеціальним лаком (хімічне травлення). Прекрасний і приємний на дотик матеріал, добре підходить для створення спокійної обстановки у приміщенні. Такі двері відрізняються своєю візуальною легкістю. Часто використовується дизайнерами для виготовлення шаф-купе в японському стилі. Практично не видно розводів і відбитків пальців. Мають підвищену стійкість до хімічних речовин.

✓  Лакобель - Це декоративне непрозоре скло, забарвлене в різні кольори. Має глянсовий відтінок і безліч яскравих забарвлень. Найбільш часто використовується в сучасних інтер'єрах. Найбільш цікаво виглядає з горизонтальним поділом та стикувальним профілем, що ділить двері на частини.

Ротанг - Тропічна ліана. Для виготовлення фасадів шаф купе застосовуються плити з лицьовою поверхнею з плетеного ротанга.

Бамбук - Так само, як і ротанг використовується в якості декоративного матеріалу для виготовлення фасадів дверей.

При виборі матеріалів для дверей до шафи купе рекомендуємо Вам переглянути різні варіанти сполучень і дизайнів, а також проконсультуватися у наших менеджерів, який допоможуть підібрати найбільш оптимальні і цікаві рішення для вашого інтер'єру.

Види розміщень та компанування дверей до шафи купе:Матеріал профілю дверей до шафи купе

На сьогоднішній день алюмінієві профілі та деталі фурнітури, які ми пропонуємо нашим замовникам, для шафи купе є одними з найнадійніших. Профіль з алюмінію виготовлений на автоматичних технологічних лініях, шляхом екструзії зі сплавів первинного алюмінію АД 31. Декоративно-захисне покриття нанесене методом анодування. Цей метод забезпечує екологічну безпеку, естетичність та привабливість. А також прекрасні експлуатаційні характеристики дверей до шафи купе. Покриття профілю декором «під дерево» здійснюється за допомогою методу обгортання полімерною плівкою «декорал», що являє собою багаторівневу технологію: тралення, полімеризація і пасивація металу, ламінування декоративною матовою плівкою PVC.

Конфігурації розсувної системи дверей для шафи купе

Металоємність та ребра жорсткості профілю дозволяють виготовляти двері максимально до 1,5 метра шириною та до 3,8 метра висотою (рекомендована ширина не більше 0,9 м.). Максимально дозволена вага дверей до 150 кг.

Роликовий механізм виконаний з довговічного зносостійкого матеріалу. Верхні двоколісні ролики виготовляються з високоміцних пластиків на металічній основі. Нижні ролики з металевим підшипником у сталевому оцинкованому корпусі зі стальною пружиною. Гарантовано безшумність ковзання та плавність ходу дверей, при цьому ролик не потребує змащення. Максимальні рекомендовані навантаження на один ролик складають до 75 кг. Згідно проведених заводом-виробником випробувань, механізм розрахований на 100 000 циклів закривання-відкривання, тобто 25 рокам їх експлуатації.

Вертикальний профіль дверей виконує функцію «ручки» для їх відкривання та закривання. Конструкцією дверей передбачено спеціальний паз для щітки-відбійника (без використання клею), котра є одночасно і амортизатором та не дає потрапляти пилу до шафи. Передбачено можливість встановлення дотягу дверей оригінальної конфігурації, що дозволить замовникам експлуатувати двері ще з більшим комфортом.

Жорстка конструкція профілю дає можливість здійснювати виготовлення комбінованих дверей, з використанням з’єднувального профілю, з різноманітними наповненнями, як у вертикальній, так і у горизонтальній площині. Також можливі зігнуті радіусні перемички – що відкриває для дизайнерів та покупців різноманітні можливості проектування та дизайну дверей.

Як вибрати шафу купе - відео

Телефонуйте та викликайте безкоштовно майстра-замірника додому, він надасть Вам всю необхідну інформацію, для того щоб Ви змогли обрати правильні двері до шафи купе.

Як вибрати двері до шафи купе
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *