Фурнітура для меблів

Саме слово «фурнітура для меблів» має французьке коріння, що походить від слова fourniture, що означає постачати, доставляти. Перше на що акцентують увагу при виборі кухні на замовлення - це на красу і ергономіку. І це вірно - кухня в першу чергу повинна бути зручна, приваблива і вписуватися в необхідний бюджет. Безліч варіантів обробки ДСП, кухонних стільниць та фасадів дозволяють реалізувати (без перебільшення) будь-яку дизайнерську ідею.

При цьому в гонитві за ціною замовник не приділяє належної уваги вибору фурнітури. Ринок меблевої фурнітури сьогодні дуже різноманітний і насичений, як дорогої і якісної, так і не дуже. В реалії, коли кухня встановлена і щасливий володар вперше відкриває дверцята і ящики нових меблів, визначити якість петель і висувних механізмів недосвідченому покупцеві досить складно. Багато хто взагалі звертає увагу тільки на красу ручок.

меблева фурнітура

Проте саме якість петель фасадів і висувних механізмів кухонних ящиків та шухляд грає ключову роль в довговічності меблів і їх ергономіці.
Врахувати потрібно і те, що "з часом" замінити фурнітуру одного виробника на іншу буває складно, не дешево, а іноді і не можливо.
У кожній галузі і в будь-якому виробництві є лідери. І перше місце в рейтингу найбільш купованих і надійних продуктів вони отримали явно не випадково.
Такими можна назвати Blum, Hettich, Hafele. Тому якщо у вас немає особливого бажання, часу і сил сидіти за технічними характеристиками і вивчати різницю між одним виробом і іншим, просто уточніть, хто в цій галузі займає лідируючі позиції.

Наша компанія ще на етапі проектування кухні пропонує і погоджує з замовником кілька варіантів комплектації фурнітури. Це може бути самий бюджетний варіант, при цьому досить хорошої якості, так і варіант з максимальним комфортом в експлуатації меблів. Наприклад - петлі і висувні механізми з доводчиками, газові ліфти, демпфери, світлодіодне або люмінесцентне підсвічування, і багато іншого.


Фурнітура для меблів: види, призначення та застосування

Переглянути відео:


Фурнітура для меблів - каталоги

Фурнітура Bloom (Німеччина)

Фурнітура Muller

Фурнітура JTV (Польща)

Фурнітура JTV (Польща)

Каталог Hafele (Німеччина)

Каталог Hettich (Німеччина)


Як вибрати фурнітуру для кухні

 - відео.
Також цікаве відео можна переглянути про:

Розсувні системи TopLine M

Розсувні системи TopLine L


Детальну інформацію про підбір якісної довговічної та недорогої фурнітури для меблів можна дізнатися зателефонувавши нам за номерами телефонів: +38 050 602-64-53,  тел. +38 068 877-60-98.

Фурнітура для меблів
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *