Дизайн кухні 2019 – огляд найяскравіших тенденцій

Для початку запитайте себе, які ваші цілі в облаштуванні нової кухні, що відсутнє у вашому нинішньому кухонному дизайні, і що ви хочете побачити на кухні у майбутньому? Це важливо, особливо, коли на виставках з'являються нові матеріали. А ще колір, який здатний забезпечити максимальну модернізацію кухонного простору та покращити життя. Але, про все порядку, отже, що готує нам 2019 рік у кухонних тенденціях?

Стільниці

Хоча ми бачили, що різні матеріали для стільниць приходять і йдуть, популярність блискучих кварцових стільниць та стільниць зі штучного каменю, як і раніше не виходить з моди, оскільки вони залишаються одними з найбільш часто запитуваних матеріалів для кухонних поверхонь. Крім відмінного зовнішнього вигляду, кварц практично не піддається руйнуванню, оскільки він створює більш тверду поверхню - просто уникайте надмірного нагріву стільниці, так як гарячі каструлі можуть пошкодити матеріал.

Дизайн кухні 2019

Дизайн кухні 2019

Скажемо ні граніту

У 1990-х і на початку 2000-х років ми з задоволенням спостерігали, що граніт продовжує зменшуватися в популярності і йти з наших будинків, оскільки він має тенденцію до теперішнього часу робити кухню занадто буденною - декор непомітний і скромний, незважаючи на унікальність каменю. До того ж граніт є суперпористим матеріалом і може збирати бактерії на поверхні, якщо ви не дбаєте про стільницю належним чином.

Білі кухні пішли в минуле

Хоча не можна заперечувати привабливість ультра-яскравої білої кухні, є безліч фантастичних альтернатив, щоб взяти участь в тендері на популярність. Само собою зрозуміло, що всі білі кухні набагато складніше щодня чистити, тому чому б не подумати про те, щоб привнести деякі відтінки, щоб створити кухню, яка більш запам'ятовується.

Дизайн-кухні-2019-фото-Кухні.IF

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF 5

 

Встановіть moodier tone

Замість яскравого оптичного білого кольору, подумайте про те, щоб створити на кухні обстановку з привабливим і несподіваним кольором, що створює більш багатий і витончений вид. Наприклад, темно-зелений драматичний колір 2019 року, відтінений теракотою або навіть більш яскравими тонами. Подумайте про додавання відчуття підвищеної енергії з кольорами, які викликають емоції і позитивний настрій.

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF 6

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF 7

Все матове

Хто не любить плямистий відтінок матової обробки? І, на щастя для всіх нас, ми помітили, що демонстраційні зали, наповнені матовим кухонним ансамблями з червоного дерева і технікою, яка завжди приваблива, в кінцевому рахунку набагато простіше утримувати в чистоті матові фасади, які не вийдуть з моди найближчим часом завдяки їх вічній чарівності.

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF 9

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF

Темні кухні

Протилежність білим кухням - чорні і темні кухні, безсумнівно, вони швидко додадуть в дизайні елегантне відчуття драми. Темні меблі в будь-якому будинку стають родзинкою, такі меблі легко зробити елегантною альтернативою стандартним кухням.

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF 11

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF 14

Мотиви в стилі лофт

Оскільки часи вимагають чистих, симетричних прямих ліній, ми бачимо, що промислові мотиви використовуються, як легкий спосіб зробити кухню близькою до індустріального стилю - вони всюди: в контрастному чорному кольорі стільниць, окантовці дверей і тумб.

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF 20

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF 21

Який вибрати стиль для кухні в 2019 році?

Ексклюзивна еклектика - саме так можна охарактеризувати найпопулярніший стиль в дизайні кухонь 2019 року. Не потрібно йти за канонами одного-єдиного стилю! В 2019 це не модно, а в побуті непрактично. Змішуйте, експериментуйте, міксуйте!

 

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF 23

 

Яке планування буде популярним в новому сезоні?

Планування - це не данина моді. Його потрібно вибирати так, щоб це було практично і зручно. Але є одне нововведення: багаторівневі острова відійшли в минуле. Якщо у вашій кухні досить місця для острова - нехай він буде однорівневим і не захаращує собою візуальний простір кухні.

Кухні тренди 2019 фото 1

Кухні тренди 2019 фото 2

Кухні тренди 2019 фото 4

Чим модно облицьовувати стіни?

Марокканської плиткою. Не обов'язково повністю, так як вона дуже яскрава і динамічна. Принтований кахель добре буде поєднуватися з однотонними шпалерами для кухні або пофарбованими в нейтральний відтінок стінами.

 

Як вибрати кухонні фасади в 2019 році?

Знову на піку популярності натуральне дерево. Необроблені текстури добре впишуться в кантрі-стиль, але актуальні і сучасні відшліфовані фасади. Також дизайнери рекомендують скомбінувати модулі двох-трьох кольорів, щоб дизайн кухні виглядав живим і динамічним.

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF 18

Дизайн кухні фото Кухні.IF фото 29

Що потрібно знати про фасади?

Аж цілих три різновиди фасадів будуть модними в цьому році:

  • матові,
  • суперглянцеві,
  • сітчасті.

Останні - ідеально вписуються в стиль лофт, а виглядають дуже свіжо і незвично.

Дизайн кухні 2019 фото Kухні.IF 19

Дизайн кухні 2019 фото Кухні.IF 26

Дизайн кухні фото Кухні.IF 8

Дизайн кухні фото Кухні.IF фото 28

Чи всі тренди вам сподобалися? Чи будете ви їх використовувати в своїй кухні? Напишіть нам про це в коментарях!

Дизайн кухні 2019 – огляд найяскравіших тенденцій
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *