Мийки зі штучного каменю

Якщо ви стежите за новими тенденціями в області облаштування кухні, то не могли не помітити тренду останнього часу: все частіше популярні мийки з нержавійки поступаються місцем мийкам з штучного каменю. Мийки з штучного каменю для кухні відповідають всім вимогам вимогливих господинь: вони красиві, зручні і надійні в експлуатації та відповідають усім санітарним нормам.

Не бояться подряпин

Для мийок для кухні найчастіше використовується акриловий штучний камінь. Цей матеріал стійкий до пошкоджень, і ви можете безбоязно завантажувати в мийку посуд, не боячись, що на стінках зі штучного каменю залишаться подряпини.

Мийки з штучного каменю фото Кухні.IF-2

 

Легко чистяться

Мийки зі штучного каменю для кухні мають властивість, яку складно переоцінити. Кухонна мийка – місце, де не переводиться жирна вода з брудного посуду, куди постійно потрапляють змиті з тарілок шматочки їжі. Хто з нас не знає, що все це добро осідає на стінках, утворюючи маслянисту плівку і наліт. Будь-якій мийці потрібне регулярне чищення. Це необхідно не тільки для того, щоб вона виглядала новенькою і красивою, цього вимагають правила гігієни. У нальоті, утвореному з найдрібніших харчових відходів, дуже комфортно почувають себе мільйони мікробів і бактерій, яким не місце на нашій кухні.

Відносно гігієни і санітарних норм мийки зі штучного каменю для кухні – справжній подарунок для господинь. Штучний камінь однорідний за своєю структурою і позбавлений пор. Його поверхня абсолютно гладка і непориста, вона не вбирає воду із залишками жиру, що не акумулюють неприємні запахи. Чистити раковини зі штучного каменю дуже легко, для цього не потрібно багато часу і зусиль. Губка та мильна вода – ось все, що для цього потрібно.

 

Мийки з штучного каменю фото Кухні.IF-3

Красиві і зручні

Мийки зі штучного каменю для кухні можна зробити на будь-який смак. Відносно вибору кольору існують безмежні можливості. В палітрах різних брендів штучного каменю представлені десятки колірних рішень, безліч малюнків вкраплень. Малюнок імітує структуру натурального каменю з включенням різноманітних за формою і кольором мінералів.

Справжнім витвором мистецтва виглядає дует зі штучного каменю: кухонні стільниця і вбудована в неї раковина. Комплект може виглядати монолітним, якщо він зроблений з одного і того ж матеріалу. Або радувати око цікавим поєднанням різних кольорів – така можливість теж є. Раковина зі штучного каменю для кухні повинна бути не тільки красива, але і зручна.

Мийки з штучного каменю фото Кухні.IF-6

Мийки з штучного каменю фото Кухні.IF-5

Компанія Кухні.IF може запропонувати досить багато моделей, різних форм і розмірів. Форму мийки з штучного каменю для кухні слід вибирати так, щоб вона відповідала стилю вашої кухні. А вибирати є з чого: круглі, напівкруглі, квадратні і прямокутні з приємно закругленими кутами. Безумовно, мийка повинна бути досить глибокою, щоб вода при митті посуду не розбризкувалася навколо.

Вбудовані в стільницю

Штучний акриловий камінь дає можливість вбудовувати мийку в стільницю зі штучного каменю так, щоб шви були практично непомітні або взагалі повністю були відсутні. Відсутність швів – важливий момент з точки зору гігієни. Немає шва – немає шансу для бруду і мікробів накопичуватися в швах.

Мийки з штучного каменю фото Кухні.IF-9

Мийки з штучного каменю фото Кухні.IF-10

Корисні аксесуари

На стільниці, поруч з раковиною, рекомендується проточити канавки для стоку води. Такі канавки будуть направляти воду, що стікає з помитого посуду, прямо в раковину. З одного боку, це практичне рішення, з іншого, воно може стати прикрасою стільниці – все залежить від вашої фантазії. Ви можете самі придумати розташування направляючих для стоку води біля мийки зі штучного каменю: зробити їх у вигляді паралельних відрізків, напів-овалів чи променів. Ці незначні, на перший погляд, дрібниці стають родзинкою в декоруванні стільниці з каменю для кухні.

Мийки з штучного каменю фото Кухні.IF-16

 

Ми розповіли про сучасні рішення в оформленні кухонного інтер’єру – мийки зі штучного каменю. Погортайте каталоги, подивіться, як естетично виглядають ці мийки. Поговоріть з майстрами, щоб переконатися, що властивості штучного каменю роблять експлуатацію мийки та кухні надзвичайно зручною. І робіть ваш вибір, панове!

Мийки зі штучного каменю
Оновлено: 29 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *