Ідеї для дому: свято на кухні

 Як багато пам’ятаю у мене завжди була величезна потреба у поліпшенні простору навколо себе і виникали різноманітні ідеї для дому. Я довго не міг підібрати слово для цього процесу і потім це слово з’явилося – благоустрій. Я постійно щось упорядковую, а якщо у мене немає такої можливості, наприклад, в готелі в мою мозку все час виникають якісь ідеї. Причому цей процес відбувається сам собою, він просто є і все).

Або я захоплююся тем, що створили інші люди. Починаю розглядати все до найдрібніших деталей і від душі захоплюватися. А ще мені дуже подобається ідея ставити питання “які асоціації у мене виникають при думці про те, чи інше приміщення в будинку, які почуття та емоції я хочу відчути в кожному з цих приміщень?”

У мене кухня пов’язана з відчуттям свята. Обожнюю чисті, насичені кольори на кухні, таке вічне літо. І нехай це буде просто яскраво-жовтий грибок, червона табуретка або строкатий набір рушниць, навіть вони здатні додати кухні святкової атмосфери. А які асоціації виникають у вас при слові “кухня”?

Ідеї ​​для дому та кухні: відео

І якщо ваша сьогоднішня реальність не відповідає вашим бажанням, можливо, ця добірка надихне вас на зміни в бічній кухні дівчат; )

 


Ідеї для дому: свято на кухні
Оновлено: 9 Березня, 2018
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *