Тренди 2018: must-have в модному інтер’єрі

Модний інтер’єр 2018 року – це максимальне застосування натуральних матеріалів. Незважаючи на сьогоднішній технологічний прорив, кожен з нас піклується про своє здоров’я, і ​​інтер’єр будинку відіграє у цьому важливу роль. Саме тому тренди на екологічно чисту продукцію – в тому числі і меблі, оздоблювальні матеріали та покриття, як і раніше залишається в списку лідерів. Але, разом з цим, дизайн меблів стає все більш прогресивнішим, динамічнішим та креативнішим.

Міланська виставка iSalone – законодавець меблевої моди, представила в цьому році дуже яскраві інтер’єрні рішення, які вражають уяву навіть найвибагливішого глядача.

Огляд меблевих трендів  2018 (в стилі Лофт)

Розглянемо основні меблеві тренди

Асиметрія в інтер’єрі

Асиметрія в Інтереєрі-Меблі на замовлення ІФ

Вигнуті, ламані лінії в основі ліжок, контрастна колірна гама, а також вбудоване підсвічування, що розставляє акценти на оригінальних деталях – ось що допомагає зробити інтер’єр самобутнім і неповторним. Подібна меблі користується попитом у людей, що віддають перевагу уникати статики, переносячи в свій будинок динаміку життя мегаполісу. Крім того, підсвічування – це і доповнення до комфорту, ви отримуєте додатковий сценарій освітлення в спальні.

Геометрія в декорі

У цому сезоні меблям властива підкреслена простота і лаконічність, відхід від банальної видимої фурнітури (ніжки, ручки та ін.). На користь геометричних фігур, виготовлених з тих же матеріалів, що і корпус меблів. Стильні, дивно витримані меблеві фасади декорують невеликими деталями, що мають і практичне призначення. Кухні, спальні гарнітури, стінки у вітальню тепер виглядають максимально монолітно, не втрачаючи властивої їм раціональності. Функціональна складова кожної моделі ще конструктивних і зручніше для використання, а зовнішня архітектура – солідна і стримана.

Тандем дерева і металу

Темний, важкий і грубий метал, доповнений м’яким і теплим натуральним масивом – справжня гармонія, яка подібно до “інь і янь”, дає змогу знайти рівновагу в житті. Конструкції, з поєднанням таких різних за властивостями і фактурі матеріалів, ідеально вписуються в інтер’єр практично будь-якої кімнати в стилі Лофт.

Ексклюзивний дизайн стелажів

 

Дивовижні конфігурації відкритих полиць буквально заворожують магією ламаних ліній. Вигадливі за формою осередку виходять ще більш незвичайними та оригінальними за рахунок впровадження декількох різних матеріалів, різних за між собою кольором, структурою, товщиною.

Назад у майбутнє

Сервант у вітальню

Мода циклічна, тому не дивно, що повернувся тренд використання меблевих стінок у вітальнях. Правда, стінки сезону-2018 не такі громіздкі, якими були кілька десятиліть тому. Тепер конструкції максимально полегшені, оформлені за допомогою контрастних колірних сполучень, забезпечені інноваційної фурнітурою і вбудованим підсвічуванням.

Журнальні столики

 

Завдяки неординарним дизайнерським рішенням метаморфози перевтілення традиційних журнальних столиків вражають і надихають. Абсолютно незвичайні конструкції, впровадження різних матеріалів і стримана кольорова гама – ось основа основ, в якій вдало злилися воєдино кілька елементів, різних за розміром.

Тренди 2018: must-have в модному інтер’єрі
Оновлено: 29 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *