Купити кухню в Івано-Франківську на замовлення

Кухня – це серце будинку, місце, де ми проводимо багато часу, готуємо та приймаємо їжу, пригощаємо гостей, відпочиваємо за чашкою запашної кави, збираємося всією сім’єю за обіднім столом та обговорюємо цікаві теми. Тому перед тим як купити кухню  потрібно ретельно і ґрунтовно продумати її дизайн,  використовуючи з максимальною ефективністю кожен сантиметр приміщення. На нашому сайті ви зможете підібрати і купити кухню в Івано-Франківську за індивідуальними розмірами та дизайном.

Як купити кухню в Івано-Франківську фото 2

Що потрібно врахувати при виборі кухні

Щоб купити кухню, яка буде виглядати стильно та гармонійно і до того ж прослужить вам протягом тривалого часу, важливо врахувати масу моментів. Це і ключові параметри майбутніх меблів такі як розміри та матеріали, і найменьші дрібниці, завдяки яким створюється загальне враження від кухні.

Якщо ви вирішили купити кухню в Івано-Франківську, на нашому сайті можна знайти і замовити завжди актуальні кухні в класичному стилі, кухні модерн та хай-тек, а також кухні в будь-якому іншому стилі, що вам до вподоби. Різноманіття сучасних матеріалів і колірної гами допоможе втілити в життя ваші найсміливіші ідеї та рішення. При виборі кухні в першу чергу, необхідно відштовхуватися від власного інтер’єру.

При замовленні кухні, є загальні правила, які варто обов’язково враховувати:

Простір

Кухня – це територія, яка повинна бути світлою і зручною. Якщо вона маленька, не варто заповнювати її величезними темними шафами, роблячи приміщення похмурим і неприступним. Вирішіть заздалегідь, де і що у вас буде стояти і тільки після цього приступайте до вибору меблів. Адже завдяки правильно підібраним і розставленим предметам можна візуально розширити простір.

З великими кухнями все простіше. Тут політ фантазії необмежений і набагато легше можна виділити і робочу зону, і місце для відпочинку і спілкування, при тому в найрізноманітніших варіантах. У будь-якій кухні повинні обов’язково бути присутнім три головних зони:

✓ зона зберігання,

✓ зона миття (або волога зона),

✓ зона приготування продуктів (їжі).

Якість наших кухонь відповідає  світовим стандартам і орієнтована на запити сучасного покупця.  При виготовленні кухні на замовлення завжди використовуються два головних принципи – екологічність та безпеку для людини і навколишнього середовища.

Купити кухню в Івано-Франківську фото 3

Купити кухню в Івано-Франківську – просто

Врахувавши всі найменші особливості приміщення та ваше бачення майбутньої кухні, наш майстер-замірник розробить ескіз майбутніх меблів, на основі якого дизайнер створить візуалізацію кухні. Після погодження остаточного дизайну розпочинається процес виготовлення меблів, який займає від 2 до 4 тижнів. Наступні доставка та монтаж кухні безкоштовні. Якщо ви прагнете купити кухню в Івано-Франківську, якісну та недорогу – довірте це професіоналам!

Купити кухню в Івано-Франківську на замовлення
Оновлено: 22 Лютого, 2018
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *