Як купити меблі недорого в Івано-Франківську

Зараз меблеві салони і магазини продають величезну кількість різних меблів для дому, що різняться за ціною в десятки разів. Чи можна купити меблі гарні та якісні, не витрачаючи при цьому значну суму ? Звичайно, це можливо! Головне - знати з якого матеріалу купувати меблі, а також - Де і Коли... Розглянемо все по порядку.

Розберемося спочатку з матеріалами

Деревина, ротанг, скло відносяться до досить дорогих матеріалів, які використовуються при виробництві меблів. Ці меблі купують заможні люди, які цінують комфорт та престиж, і тому вибирають, серед дорогих брендів. А ось для людей з середнім достатком такі меблі найчастіше недоступні, і їм доводиться вибирати меблі, виготовлені з інших матеріалів.

Такі меблі виглядають скромніше, але за своїми функціональними характеристиками не поступається дорогим аналогам.

✓ Отже, перший матеріал - ДСП (дерево-стружкова плита). ЇЇ виготовляють способом гарячого пресування деревних частинок (стружки), які пов'язані між собою спеціальним клеєм. Меблі з ДСП в наш час дуже популярні і доступні. Вони завоювала своє «місце під сонцем» завдяки своїй довговічності, надійності, міцності та дешевизні. Тут головне, чи є сертифікат якості на матеріал, щоб ні ДСП, ні клей не містили в своєму складі шкідливих речовин, які можуть виділятися в атмосферу. Найчастіше з ДСП виготовляють стільці, столи та шафи.

✓ Другий не менш популярний матеріал - МДФ (дерево-волокнисті плити середньої міцності). Цей матеріал виготовляють сухим пресуванням деревної стружки, просоченої різними смолами. З МДФ виготовляють фасади до всіх видів меблів, а також комоди, стелажі, стільці, тумбочки, він також володіє міцністю, надійністю, практичністю та естетичністю.

Купити-меблі-фото-2

Як купити меблі 

  Слідкуйте за акціями та розпродажами  меблів. Розпродажі зовсім не означають, що меблі мають погану якість, найчастіше магазини розпродають меблі, щоб завести нові колекції, після реалізації старих.

  Цікавтеся товарами з безкоштовною доставкою та монтажем. Так вам вдасться заощадити на значній вартості доставки і складанні меблів, яка не ляже на ваші плечі болісним тягарем.

  Купуйте меблі на замовлення в інтернет-магазинах. Таким способом купити меблі на замовлення можна значно дешевше. Продавцю не приходиться включати у вартість витрати, на оренду приміщення для салону та виплату зарплати менеджерам з продажу, консультантам тощо. На таких сайтах теж проводять різноманітні акції та розпродажі, і не виходячи з дому, маючи потрібну суму грошей, ви зможете в потрібний момент  викликати дизайнера, який зробить проект необхідних вам меблів.

Таким чином,  очевидно, з усього вищесказаного, купити меблі на замовлення в Івано-Франківську за доступними цінами цілком реально. За невеликі гроші в наш час можна досить непогано обставити свій будинок чи квартиру ! Телефонуйте зараз за номером: +38 050 602-64-53,+38 068 877-60-98 і ми допоможемо Вам !

Як купити меблі недорого в Івано-Франківську
Оновлено: 28 Вересня, 2020
Автор: Kuhni.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *